info@icckaolin.com

22018107-10- 021

حضور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین در صنایع خاک چینی ایران

شنبه, 06 مهر 1398 ساعت 08:46

دکتر غلامرضا سلیمانی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین از بخش های معدن، پروژه در حال احداث تولید بلوک و پانل بتنی سبک گازی اتوکلاو شده و ملات خشک و روند تولید محصول کائولن فرآوری شده این شرکت بازدید کرد.

دکتر غلامرضا سلیمانی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین به همراه حسین گودرزی معاون فنی و نظارت پروژه ها، محمدرضا درخشنده معاون مالی و پشتیبانی و محسن بیدی مدیر روابط عمومی با حضور در شرکت صنایع خاک چینی ایران از بخش های معدن، پروژه در حال احداث تولید بلوک و پانل بتنی سبک گازی اتوکلاو شده و ملات خشک و روند تولید محصول کائولن فرآوری شده این شرکت بازدید کردند.
دکتر سلیمانی با حضور در جمع مدیران و سرپرستان این شرکت با تبریک گرامیداشت هفته دفاع مقدس، از نحوه عملکرد مثبت شرکت در زمینه تولید و صادرات محصولات ابراز رضایت کرد وگفت : با بررسی های انجام یافته و طبق اعلام گزارش عملکرد از سوی مدیریت و بازدید میدانی از شرکت، شاهد پیشرفت قابل محسوس در زمینه های کاهش مصرف انرژی، افزایش میزان تولید، افزایش صادرات و احداث کارخانه ای جدید هستیم که اینها همگی مزیت های اصلی یک شرکت موفق نه تنها در کشور بلکه در جهان نیز است.

111

 وی افزود: در دوران هشت سال دفاع مقدس، جوانان این کشور با نثار خون خود، عزت و افتخار را برای کشور به ارمغان آوردند و اکنون نیز نسل جدید و پویای کشور باید در زمینه اقتصادی و با تلاش شبانه روزی خود، سرافرازی کشور را حفظ کرده و ادامه دهنده راه شهدا در جبهه اقتصادی باشند.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین در ادامه گفت: خوشبختانه با بررسی های انجام شده، مدیریت این شرکت با هدفمندی مناسب توانسته در طول هر سال نسبت به سال مشابه اقدامات جدیدی را در جهت افزایش تولید و صادرات با استفاده از پتانسیل نیروی داخلی و بدون وابستگی به خارج از کارخانه انجام دهد که این عمل تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور است.

 دکتر سلیمانی در جمع مدیران و سرپرستان شرکت صنایع خاک چینی ایران افزود: با توجه به موفقیت های کسب شده در این شرکت، باید زمینه حضور مدیران و سرپرستان این شرکت درسایر شرکت های کشور فراهم شود تا سایر شرکتها از علم و تخصص کسب شده این نیروها در زمینه افزایش روزافزون تولید محصولات خود استفاده کنند.

33

وی گفت: پرسنل این شرکت با همت و تلاش خود در طول سالهای اخیر ثابت کرده اند که میتوان با بهره گیری از توان داخلی مشکلات را در جهت پیشرفت حل کرد و این خود نمونه و الگوی مناسبی برای سایر شرکتهای فعال کشور است.
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین افزود: مدیران این شرکت موفق، باید با علم روز آشنایی بیشتری داشته باشند و در زمینه کائولن فرآوری شده که محصول اصلی این شرکت است در جهت بهینه سازی و افزایش مرغوبیت محصول نهایی با سایر شرکت ها در کشورهای جهان ارتباط داشته باشند.
مهندس نوروزی، مدیر عامل و نائب رییس هیات مدیره شرکت صنایع خاک چینی ایران در این جلسه گزارشی از فعالیت این شرکت ارائه داد.

دیدگاه کاربران

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.