info@icckaolin.com

22018107-10- 021

 

احداث کارخانه تولید بلوک و پانل بتنی سبک گازی اتوکلاو شده و ملات خشک:

این پروژه با سرمایه گذاری بالغ بر 2000 میلیارد ریال در شهرستان مرند و در مجاورت کارخانه فرآوری کائولن این شرکت با ظرفیت سالیانه تولید 325500 مترمکعب بلوک، 139500 مترمکعب پانل و 48000 تن ملات خشک آغاز گردیده و در مدت 30 ماه به بهره برداری خواهد رسید. محصولات بلوک و پانل این پروژه بسیار سبک بوده و استفاده از آنها موجب کاهش بار مرده ساختمان‌خواهد شد، لذا مقاومت مجموعه را در برابر زلزله افزایش می‌دهد و همچنین کاهش وزن سازه را در پی خواهد داشت. ضریب انتقال حرارت این نوع بتن حدود 10% بتن معمولی است، همچنین مقاومت حرارتی دیوار ساخته شده با این جنس 3 برابر دیوارهای مشابه از جنس بلوک سفالی بوده و مقاوم در برابر آتش است. سرعت اجرا در بکار بردن این محصول بسیار بالا بوده و در مواقعی که سرعت احداث از اهمیت زیاد برخوردار باشد، این روش پاسخگوی مناسبی خواهد بود.

Auto calved Aerated Concrete 1

 

حفاری مغزه گیری:

این پروژه در راستای تحقیق، توسعه، اکتشاف و ارتقاء بهره وری فعالیت های معدنی و استفاده از نتایج آن در برنامه ریزی و سیاست گذاری فعالیت معدن در سالهای آتی، متناسب با تقاضا و نیاز بازار مصرف و واحد فرآوری از مرداد ماه سال 1393 آغاز گردید و تاکنون در کارگاه شماره یک معدن کائولن و سنگ ساختمانی زنوز بالغ در 9500 متر حفاری در قالب 51 گمانه انجام یافته و همچنان ادامه دارد. طبق برنامه ریزی صورت گرفته با خرید چند دستگاه دیگر و توسعه این پروژه، این عملیات در سایر کارگاههای معدنی و معادن تحت پوشش شرکت ادامه خواهد داشت. 

55

 

سامانه دریافت گواهینامه حق تقدم بورسسهامداران گرامی می توانند از طریق لینک زیر با درج کد بورسی، گواهینامه حق تقدم خود را دریافت و چاپ نمایند.

کلیک کنید