info@icckaolin.com

22018107-10- 021

حضور شرکت صنایع خاک چینی ایران در اولین نمایشگاه 40 ساله بسیج شهرستان مرند

یکشنبه, 03 آذر 1398 ساعت 12:12

همزمان با آغاز هفته بسیج، نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله بسیج شهرستان مرند با حضور شرکت صنایع خاک چینی ایران، سردار عباسقلی زاده، جانشین فرمانده سپاه عاشورا، امام جمعه شهرستان مرند و روسای ادارات افتتاح شد.

در این نمایشگاه دستاورد های بسیجیان شهرستان مرند در حوزه های مختلف علمی، پژوهشی، هنری، فناوری، نظامی، سایبری در طول 40 سال گذشته به نمایش گذاشته شده است.
جانشین فرمانده سپاه با حضور در غرفه بسیج مهندسین از فعالیت های شرکت صنایع خاک چینی ایران بازدید کرد.
مهندس نوروزی، مدیرعامل شرکت صنایع خاک چینی ایران در این بازدید از روند فعالیت های این شرکت در راستای اعتلای صنعت ایران در این شرکت گفت و افزود : طرحهای سامانه انتقال سیگنال های الکتریکی با استفاده از شبکه های بی سیم اوهاک،تولید انواع کائولن با کیفیت بالاتر به عنوان جایگرین کائولن های وارداتی، بالابردن ظرفیت آسیاب شین یه از 26 تن به 42 تن در ساعت، اصلاح ساختار مولدهای حرارتی خشک کن، طراحی نرم افزار جامع انرژی، مهندسی معکوس،طراحی و ساخت هیدروسیکلون های فرانسوی، طراحی و ساخت خط چهارم فرآوری کائولن از جمله فعالیت هایی است که پرسنل این شرکت بومی سازی و به مرحله اجرا درآوردند.

3


جانشین فرماندار سپاه عاشورا طی بازدید از غرفه شرکت صنایع خاک چینی ایران از فعالیت های چشمگیر این شرکت تقدیر کرد.
سردار عباسقلی زاده گفت : مدیریت این شرکت با اتکا به جوانان توانسته بسیاری از تحریم های ظالمانه علیه صنعت ایران را با همت و دانش مهندسین ایرانی دور زده و اکنون با سربلندی در حال تولید کائولن فرآوری شده با کیفیت بالا و صادرات به کشورهای اروپایی است.
امام جمعه شهرستان مرند نیز در این بازدید این شرکت را نمونه ای بارز از اجرای اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.
حجت الاسلام نعمت زاده افزود : مدیریت و پرسنل شرکت صنایع خاک چینی ایران با پشتوانه و همت خود توانسته اند با صادرات محصولات خود به کشورهای آسیایی و اروپایی و تامین نیاز داخلی، نام ایران را در نقاط مختلف جهان پرآوازه کنند و این اقدامات یعنی لبیک گویی به فرمان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است.
این نمایشگاه مشتمل بر 14 غرفه بوده و با حضور بسیجیان اقشار و بسیج جامعه زنان در محل کانون بسیج سپاه شهرستان مرند برپا شده است.

دیدگاه کاربران

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.