info@icckaolin.com

22018107-10- 021

انتخاب شرکت صنایع خاک چینی ایران به عنوان شرکت برتر خانواده صدر تامین

شنبه, 16 آذر 1398 ساعت 15:53

شرکت صنایع خاک چینی ایران براساس نتایج عملکرد 6 ماه اول سال 98 جزء سه شرکت برتر خانواده صدر تامین قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع خاک چینی ایران، مدیر عامل این شرکت گفت: از سوی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین، شرکت صنایع خاک چینی ایران براساس نتایج عملکرد 6 ماه سال 98 شرکت های تابعه، در راستای تحقق بودجه و روند رو به رشد شاخص های کلیدی عملکرد توانسته جزء سه شرکت برتر خانواده صدر تامین قرار گیرد.
مهندس نوروزی در ادامه تحقق این عملکرد را مدیون تلاش پرسنل زحمت کش شرکت عنوان کرد و افزود: پرسنل شرکت همواره به عنوان ارزشمندترین سرمایه های این شرکت هستند و در تمامی دورانها و زمانها برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده تلاش شبانه روزی می کنند.
وی گفت: مدیران شرکت صنایع خاک چینی ایران هم، در قبال زحمات پرسنل خود همواره بسترهای رفاهی و انگیزشی را فراهم کرده اند تا کارکنان این شرکت بدون داشتن دغدغه ای جز تعالی شرکت در راستای رسیدن به درجات عالی و پرآوازه کردن نام ایران در جهان حرکت کنند.
مدیرعامل شرکت صنایع خاک چینی ایران افزود: شرکت صنایع خاک چینی ایران با وجود تحریم های ظالمانه در طول سال های گذشته، با اتکا به دانش داخلی توانسته میزان ظرفیت تولید محصول کائولن فرآوری شده را افزایش دهد و در جهت تحقق افزایش میزان صادرات محصول به داخل و خارج از کشور گام بردارد.

دیدگاه کاربران

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.