info@icckaolin.com

22018107-10- 021

توزیع بیش از شش هزار بسته بهداشتی بین مردم توسط شرکت صنایع خاک چینی ایران

پنج شنبه, 29 اسفند 1398 ساعت 22:28

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع خاک چینی ایران، بیش از شش هزار بسته بهداشتی بین پرسنل و مردم شهرستان مرند برای مقابله با ویروس کرونا توسط این شرکت تهیه و پخش شد.

مدیر عامل شرکت صنایع خاک چینی ایران گفت : این شرکت در راستای عمل به وظایف اجتماعی خود ، از آغازین روزهای اعلام وجود ویروس کرونا با تشکیل کمیته پدافند غیرعامل تمامی موارد احتمالی را بررسی و اقدامات لازم را در حوزه شرکت و شهرستان انجام داده است.
مهندس سلیمان نوروزی افزود : درطی این مدت کمیته پدافند غیرعامل به صورت مستمر تشکیل شده است و برای پیشگیری از شیوع این ویروس در شرکت با هماهنگی خانه بهداشت، اقداماتی همچون ضدعفونی کردن محیط کارخانه، تب سنجی مستمر پرسنل و تهیه و توزیع بسته بهداشتی شامل دستکش، ماسک و محلول های ضدعفونی کننده سطوح و دست را انجام داده است.

photo 2020 03 19 22 26 02

وی در ادامه گفت: این شرکت با همکاری موسسه واکسن و سرم سازی رازی شمالغرب کشور بیش از شش هزار محلول ضدعفونی کننده تهیه و با هماهنگی مرکز بهداشت شهرستان مرند، بین مردم روستاهای این شهرستان و کادر پزشکی بیمارستان حجت کوه کمری به صورت رایگان توزیع کرده است.
مدیر عامل شرکت صنایع خاک چینی ایران افزود : این شرکت آمادگی کامل برای کمک به مردم شهرستان مرند و کادر بهداشت و درمان را دارد تا در مواقع بحرانی یاری گر این عزیزان باشد.

photo 2020 03 19 22 26 19

دیدگاه کاربران

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.