آگهی فراخوان عمومی شناسایی مشاور جهت مطالعات مرحله اول و دوم تصفیه خانه تکمیلی

شرکت صنایع خاک چینی ایران

 

شرکت صنایع خاک چینی ایران در نظر دارد نسبت به شناسایی و ارزیابی کیفی شرکت مهندسین مشاور دارای صلاحیت مندرج در اسناد ارزیابی کیفی نسبت به مطالعات مرحله اول و دوم جهت احداث تصفیه خانه تکمیلی شرکت صنایع خاک چینی ایران از محل پساب تصفیه خانه شهرستان مرند و خطوط انتقال مرتبط با آن اقدام نماید. لذا بدینوسیله از کلیه شرکت های مهندسین مشاور فعال در این زمینه دعوت بعمل می آید از تاریخ انتشار آگهی تا پایان روز چهارشنبه مورخه 1402/12/09 نسبت به دریافت اسناد فراخوان از طریق سایت شرکت صنایع خاک چینی ایران به نشانی www.icckaolin.com بخش مناقصات و مزایدات اقدام نمایند.

مدارک مورد نیاز جهت ارزیابی کیفی در فایل های بارگذاری شده قابل دریافت می باشد.

 

خلاصه طرح:

  • هدف اصلی از اجرای این پروژه، استفاده مجدد از پساب تصفیه خانه شهرستان مرند در بخش های مختلف کارخانه کائولن شویی و تولید بلوک سبک می باشد و عمده ترین قسمت آب بر خط تولید این کارخانه، بخش های هیدروسیکلون و برج های خنک کننده می باشد.
  • خروجی تصفیه خانه تکمیلی احداثی در دسته بندی آب های صنعتی قرار خواهد گرفت که استاندارد های لازم آن بایستی معین گردد.
  • بعلت بهره برداری بیشتر از ظرفیت در تصفیه خانه مرند و بازه گسترده اعلامی در کیفیت آب تحویلی، بایستی آزمایشات و پیش بینی های لازم در فرآیند تصفیه صورت گیرد.
  • کیفیت و مقدار آب مصرفی لازم در خط تولید و بخش های مختلف این دو کارخانه بایستی مورد مطالعه قرار گیرد.
  • تمامی نقشه های اولیه و اجرایی و اسناد مناقصات، ذیل بند های مطالعات مرحله اول و دوم بایستی تهیه گردد.
  • کارخانه صنایع خاک چینی ایران حدوداً در 5 کیلومتری تصفیه خانه شهرستان مرند قرار داشته و 80 متر بالاتر از محل تصفیه خانه می باشد.
  • ظرفیت مورد انتظار جهت تصفیه پساب ورودی، 50 لیتر بر ثانیه مد نظر می باشد.
  • پیش بینی ایستگاه پمپاژ، خطوط انتقال و مخازن ذخیره سازی زمینی و هوایی الزامی می باشد.

 

ضمناً اعلام می دارد آخرین مهلت تحویل پاکت های حاوی اسناد فراخوان عمومی فوق الذکر بصورت لاک و مهر شده به همراه نامه اعلام آمادگی، تا ساعت 16 روز یک شنبه مورخه 1402/12/13 خواهد بود، لذا از متقاضیان دعوت می­گردد اطلاعات درخواستی را قبل از پایان مهلت مقرر به دبیرخانه محرمانه کارخانه به نشانی استان آذربایجان شرقی، مرند، کیلومتر 5 جاده قدیم مرند-جلفا، شرکت صنایع خاک چینی ایران، کد پستی 54371666861 ، تلفن 4-04142350772 و یا دفتر تهران به آدرس تهران، خیابان آفریقا، بالاتر از چهارراه اسفندیار، خیابان شهید رحیمی، شماره 2، طبقه 6، کد پستی 1967916974، تلفن: 9-02122018107 ارائه نمایند.

*متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات فنی بیشتر با شماره تلفن: 4-04142350772 (داخلی 215) تماس حاصل فرمایند.

*شرکت صنایع خاک چینی ایران در رد یا قبول پیشنهادات مختار است.

*پس از بررسی و ارزیابی لازم، از متقاضیان واجد شرایط و تایید صلاحیت شده جهت دریافت برگه پیشنهاد قیمت و اسناد مناقصه کتباً دعوت به عمل خواهد آمد.

*متقاضیان می‌بایست اعلام آمادگی و نماینده فنی (با قید شماره تماس مستقیم) خود را به ‌صورت مکتوب اعلام و به‌ همراه مدارک ارسال نمایند.

 

فرم_ارزيابي_مشاوران

 

 

امور مهندسی تامین و قراردادهای شرکت صنایع خاک چینی ایران (سهامی عام)

اشتراک گذاری

تاریخ انتشار خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com