اهدای نشان «تعالی کیفیت و مشتری‌مداری  به شرکت صنایع خاک چینی ایران

شرکت صنایع خاک چینی ایران توانست نشان «تعالی کیفیت و مشتری‌مداری» را کسب کند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع خاک چینی ایران، چهارمین اجلاس سراسری نشان تعالی کیفیت و مشتری مداری در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

این رویداد با حمایت و همکاری معاونت آموزشی و پژوهشی وزارت صمت، دانشگاه صنایع و معادن، سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و انجمن توسعه و بهره‌وری و انجمن مدیریت کیفیت ایران برگزار شد.

نمایندگان وزارت صمت، نمایندگان و بنیان‌گذاران واحدهای برتر صنعتی و اقتصادی کشور، چهره‌های تاثیرگذار در حوزه تجارت و فعالان کسب و کار از حاضرین و مدعوین این اجلاس بودند.

شرکت صنایع خاک چینی ایران به پاس سال‌ها فعالیت درخشان در صنعت صنایع معدنی و ساختمانی کشور و کوشش در راستای جلب رضایت مشتریان ، لوح و تندیس زرین سازمان پیشرو در کیفیت و نوآوری را تحت عنوان نشان «تعالی کیفیت و مشتری‌مداری» دریافت کرد.

شایان ذکر است که مدیران و سازمان‌های برگزیده اقتصادی در این اجلاس مطابق ماده 20 سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی برگزیده شدند.

بهبود کیفیت تولیدات و خدمات به ‌منظور رونق اقتصادی کشور، ارائه راهکارهای نوین جهت برآورده ساختن انتظارات مشتریان، تغییر نگرش در فرایند تولیدات باکیفیت، برقراری سیستم رضایت‌مندی مشتری از طریق بهبود کیفیت خدمات ارائه شده، شناسایی و تجلیل از تولیدکنندگان کالا و خدمات باکیفیت، بررسی قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و نحوه اجرای آن، بررسی نرخ کیفیت با شاخص رضایت‌مندی مشتریان و مصرف‌کنندگان کالا و خدمات، افزایش فضای رقابتی با تأکید بر استانداردسازی محصولات، خدمات و چالش‌های محصولات ایرانی برای حضور در بازارهای جهانی را از جمله مهم‌ترین اهداف چهارمین اجلاس سراسری نشان تعالی کیفیت و مشتری مداری می‌توان برشمرد.

اشتراک گذاری

تاریخ انتشار خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com