نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی با حضور در شرکت صنایع خاک چینی، از معدن، خط تولید کائولن و بلوک سبک گازی این شرکت بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع خاک چینی ایران؛ عزت الله حبیب زاده در این بازدید خاک چینی ایران را جزو ظرفیت های بزرگ منطقه عنوان کرد و گفت: خاک چینی ایران با تولید محصولات متنوع فرآوری شده معدنی، یکی از نقش آفرینان تاثیر گذار در حوزه صنعت و معدن کشور می باشد.

نماینده مردم مرندوجلفا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از برنامه های مهم مجلس دوازدهم رفع موانع بهره برداری از معدن های غیرفعال و نیمه فعال می باشد افزود: تمامی مسئولین موظف هستند در راستای افزایش تولید، با تمامی واحدهای صنعتی و معدنی نهایت همکاری را داشته باشند.

وی بر افزایش صادرات محصولات تولیدی خاک چینی تاکید و بیان کرد: باتوجه به کیفیت بالای محصولات صنایع خاک چینی ایران، افزایش صادرات و نقش آفرینی در بازارهای اقتصادی کشورهای همسایه باید یکی از اهداف مهم این شرکت باشد.

حبیب زاده با بیان اینکه راه اندازی کارخانه تولید بلوک سبک گازی و پانل یکی از موفقیت های بزرگ این شرکت محسوب می شود افزود: حقیقتاً تلاش متخصصان و مهندسین این شرکت در راه اندازی کارخانه تمام اتوماتیک بلوک سبک گازی ستودنی است و نشان از ظرفیت بالای این شرکت در انجام ماموریت های جهش تولید می باشد.

نماینده مردم مرندوجلفا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مزایای بلوک سبک گازی در صنعت ساختمان سازی، تاکید کرد: تمامی مسئولین استانی و شهرستانی به خصوص نظام مهندسی ساختمان باید مردم را نسبت به مزایای استفاده از این بلوک ها در ساختمان سازی آشنا کنند که این امر موجب رونق فروش این محصول خواهد شد.

وی در ادامه ضمن تقدیر از تلاش تمامی مدیران عامل سابق شرکت صنایع خاک چینی ایران، گفت: بیات ماکو یکی از مدیران موفق حوزه معدنی کشور می باشد که امید داریم با حل برخی مشکلات موجود در صنایع خاک چینی ایران، شاهد موفقیت های بیشتر این مجموعه باشیم.

اشتراک گذاری

تاریخ انتشار خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com