جانشین فرمانده سپاه ناحیه مرند: تلاشگران صنعتگر در خط مقدم جبهه اقتصادی به عنوان بسیجی واقعی در حال تلاش برای ایرانی آباد هستند.

به گزارش روابط عمومی و فرمانده پایگاه شهید مصطفی خمینی(ره) شرکت صنایع خاک چینی ایران، سرهنگ عابدینی جانشین فرمانده سپاه ناحیه مرند به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در جمع پرسنل این شرکت، از تلاش پرسنل این شرکت در راستای توسعه صنعت کشور و شهرستان تقدیر کرد.

وی افزود: روحیه بسیجی الگوپذیر از روحیه جهاد و تلاش است، در مرحله نیاز به جهاد در راه خدا با نثار خون خود دربرابر دشمنان کشور و اسلام رقم می خورد و در مرحله ای دیگر جهاد در راه توسعه صنعت و آبادانی کشور به وقوع می پیوندد.

سرهنگ عابدینی با اشاره به نقش بسیج در تمامی زمینه های کشور گفت: بسیج از آغاز به کار خود از سال 1358 تاکنون در تمامی زمینه ها در خدمت جامعه بوده است چراکه بسیج از خود مردم است.

فرمانده سپاه ناحیه مرند در ادامه به گشترش فرهنگ بسجی در تمام دنیا اشاره کرد و افزود: روحیه و فرهنگ بسیجی در دنیای اسلام روز به روز در حال گشترش و این همان نقطه ای است که دشمنان اسلام یعنی کشورهای امریکایی و رژیم جعلی اسراییل از آن واهمه دارند.

اشتراک گذاری

تاریخ انتشار خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com