به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع خاک چینی ایران، جلسه ارزیابی عملکرد سه ماهه اول سال جاری این شرکت با حضور معاونین و مدیران ارشد تاصیکو، مدیر عامل، رئیس هیت مدیره و دیگر مدیران شرکت صنایع خاک چینی ایران به صورت حضوری و ویدئو کنفرانسی برگزار شد.

در ابتدای جلسه منصور پورمهدی، مدیر عامل شرکت صنایع خاک چینی ایران در خصوص آخرین وضعیت شرکت و پروژه های در دست اجرا گزارشی ارائه داد.

وی گفت: در سه ماه اول سال جاری سود خالص شرکت 21درصد و فروش 38 درصد نسبت به زمان مشابه سال گذشته رشد داشته است.

مدیر عامل شرکت صنایع خاک چینی ایران در ادامه از افزایش 44 درصدی صادرات کائولن فرآوری شده در سه ماهه اول سال جاری نسبت به زمان مشابه خبر داد و افزود: فروش صادراتی کائولن در  طی سه ماهه نخست سال گذشته 155.543 میلیون ریال  بوده که امسال این میزان صادرات با افزایش 44 درصدی به  223.785 میلیون ریال رسیده که منابع ارزی حاصل شده صرف تسویه تسهیلات ارزی خواهد شد.

منصور پورمهدی گفت: سود عملیاتی شرکت طی سه ماهه سال جاری به میزان 1.667.814 میلیون ریال است که در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته که 1.466.742 میلیون ریال بود دارای رشد 14 درصدی است.

وی افزود: سود خالص نیز در سه ماهه سال گذشته 1.364.980 میلیون ریال بود که امسال با رشد 21 درصدی به 1.646.097 میلیون ریال رسیده است.

مدیر عامل شرکت صنایع خاک چینی ایران همچنین از فروش محصول جدید این شرکت با عنوان بلوک سبک اتوکلاوشده خبر داد و گفت: طی سه ماهه سال جاری که فروش این محصول آغاز شده است، 27.007مترمکعب انواع بلوک سبک اتوکلاوشده به فروش رسیده است که امید است با بازاریابی این محصول در طی سال جاری شاهد افزایش فروش این محصول نیز باشیم.

اشتراک گذاری

تاریخ انتشار خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com