به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع خاک چینی ایران؛ این شرکت در اولین نمایشگاه رویداد صدرا شهرستان مرند که در محل نمایشگاه دائمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند برگزار شد، حضور یافت.

مدیرعامل شرکت صنایع خاک چینی ایران با بیان اینکه رویداد صدرا نقطه عطف پیوند دانشگاه و صنعت می باشد، گفت: افزایش بازده تولید و بهروری در واحدهای صنعتی منوط به ورود دانشِ به روز دنیا همراه با خلاقیت، به این واحدها می باشد.

منصور پورمهدی ادامه داد: شرکت صنایع خاک چینی ایران در راستای افزایش بهره وری، همواره از دانشجویان و فارغ التحصیلانی که دارای ایده ها و خلاقیت های نو بر پایه دانش باشند استقبال می کند.

وی در خصوص حضور شرکت صنایع خاک چینی ایران در نمایشگاه رویداد صدرا خاطرنشان کرد: بلوک سبک گازی یکی از تولیدات این شرکت است که یک محصول نوین در صنعت ساختمانی محسوب می شود و نیاز به معرفی بیشتر بین مهندسان و جامعه علمی کشور دارد تا بتوان افراد متخصص در این زمینه را جذب کرد.

گفتنی است رویداد صدرا (صنعت، دانشگاه، راه اشتغال) به عنوان رويدادي بزرگ براي كشف فرصت‌هاي اشتغال توسط دانشجويان و محك‌زدن مهارت‌ها و توانمندي‌هاي آن ها بوده كه صنایع بزرگ در آن حضور دارند و این رویداد برای اولین بار در دانشگاه آزاد شهرستان مرند برگزار شد.

اشتراک گذاری

تاریخ انتشار خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *