به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع خاک چینی ایران، فرمانده سپاه مرند به همراه نمایندگی ولی فقیه در سپاه و بسیج کارگری با حضور در این شرکت به مناسبت روز بزرگداشت جهانی کار و کارگر، این روز را به تلاشگران و پرسنل این شرکت تبریک گفتند.

سرهنگ هنرور، فرمانده سپاه مرند در این دیدار با اشاره به جایگاه شرکت صنایع خاک چینی ایران در سطح استان و شهرستان گفت: محصولات این شرکت با کیفیتی بالا به نقاط مختلف کشور و خارج از کشور صادر می گردد که این خود افتخاری برای این منطقه محسوب می شود.

وی افزود: در سالهای اخیر به همت مدیران این شرکت، شاهد افزایش میزان تولیدات این کارخانه و ایجاد کارخانه جدید در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین هستیم که امید است با حمایت مسئولین شاهد پیشرفت روزافزون این کارخانه باشیم.

مدیرعامل شرکت صنایع خاک چینی ایران در این دیدار از حضور فرماندهی و کادر سپاه مرند قدردانی کرد و گفت: تمامی پرسنل این شرکت زیرسایه ولایت به صورت بسیجی در حال فعالیت هستند که ثمره این مجاهدتها، افزایش میزان تولید و فروش و احداث طرح های دانش بنیان در منطقه است.

منصور پورمهدی گفت: پرسنل این شرکت همواره با توجه به بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در جهت تولید گام برداشته اند و امید است در سال جاری نیز شاهد آغاز چندین طرح تولیدی در این شرکت باشیم.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *