به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع خاک چینی ایران، مسئول فضای مجازی سپاه ناحیه مرند با حضور در دوره آموزشی سواد رسانه در جمع پرسنل این شرکت، شناخت بیشتر و دقیق فضای مجازی برای خانواده ها را امری ضروری دانست.

سرهنگ پورمحمدزاده گفت: در دنیای کنونی که به عضر ارتباطات مشهور شده است، خانواده ها باید بیشتر از گذشته از مزایا و معایب فضای مجازی آگاهی پیدا کنند و سواد رسانه ای خود را در این زمینه ها افزایش دهند.

وی افزود: سواد فضای مجازی باید در دل خانواده ها جهت تربیت هر چه بهتر فرزندان، نهادینه شود و والدین باید بیشتر از گذشته در مورد نحوه استفاده فرزندان خود از فضای مجازی اطلاعات داشته باشند.

مسئول فضای مجازی سپاه ناحیه مرند گفت: متاسفانه در داخل کشور کودکان از 4 سالگی شروع به استفاده از گوشی همراه می کنند و والدین برای آرام ماندن کودکان از این روش استفاده می کنند که در بزرگسالی شاهد پرخاشگری و منزوی شدن همان کودکان به دلیل استفاده زود از بستر فضای مجازی و دوری از خانواده و متکی شدن به چنین فضاهایی می شویم.

سرهنگ پورمحمدزاده افزود: والدین در شرایط کنونی که هجمه های موجود در فضای مجازی در اطراف کودکان گسترش یافته است، باید زمینه دورهم بودن و جدا کردن کودکان از این فضاهای واهی را ایجاد کنند تا در آینده شاهد رشد کودکانی با درایت و متکی به روحیه همبستگی و اتحاد در جامعه باشیم.

اشتراک گذاری

تاریخ انتشار خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com