به گزارش  روابط عمومی شرکت صنایع خاک چینی ایران، منصور پور مهدی مدیر عامل این شرکت از کسب رتبه اول مجموعه در جشنوراه ملی حاتم خبر داد.

وی گفت: محور اصلی این دوره از جشنواره، ایجاد ساز و کاری علمی بود تا با رویکردی تشویقی و ترویجی به شناسایی نقاط بهبود سازمان‌های اقتصادی ایران بپردازد و با تعریف پروژه‎های بهبود در توسعه آنان بکوشد.

مدیر عامل شرکت صنایع خاک چینی ایران افزود: ایجاد سازمان‎ها با ساختارهای توسعه یافته در محیط داخلی و پیرامونی خود و امکان پیوستن با اقتدار به زنجیره ارزش جهانی از مهم‌ترین اهداف جشنواره ملی حاتم بوده و ایجاد بستری پویا برای ذینفعان حوزه تولید و تجارت از طریق هم‎افزایی به منظور رفع موانع توسعه پایدار در طراز جهانی و ایجاد مزیت رقابتی را می‌توان از جمله چشم‎اندازهای این دوره از جشنواره دانست.

منصور پورمهدی در ادامه گفت: همچنین راهبرد کلیدی جشنواره استفاده از تجربیات ملی و بین المللی در حوزه برندسازی اقتصادی و ایجاد سازمان‌های مولد و ارزش‌آفرین در فرآیند ایجاد تولید ناخالص ملی با ارزش افزوده بالا بوده است که شرکت صنایع خاک چینی ایران توانست در این دوره از جشنواره در حوزه مسئولیت اجتماعی و برندسازی اقتصادی فراگیر در سطح جامعه رتبه برتر کشور را کسب کند و مورد تجلیل قرار گیرد.

 

 

اشتراک گذاری

تاریخ انتشار خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com