منصور پورمهدی ضمن اعلام این خبر گفت: این شرکت در دوم خرداد ماه سال جاری مجمع سالیانه خود را برگزار و سود آن را طبق مصوبه مجمع همچون سالهای گذشته به حساب سهامداران واریز خواهد کرد.

وی افزود : شرکت صنایع خاک چینی ایران با اعتبار چندین ساله خود در زمینه صنعت، همواره در جهت سوددهی برای سهامداران خود بوده و است و جای هیچ گونه نگرانی از بابت تاخیر یا کاهش سود شرکت وجود ندارد.

مدیر عامل شرکت صنایع خاک چینی ایران در ادامه گفت: این شرکت در حال حاضر با افزایش تولید و فروش در راستای تعهد به وظیفه خود در قبال سهامداران به صورت شبانه روزی در تلاش است و امید است در طی سال جاری و سالهای آینده با بهره برداری از پروژه های در دست احداث گام بلندی در جهت اشتغال جوانان و سودآوری برای سهامداران این شرکت ایفای نقش کند.

پورمهدی در خصوص برخی اظهارات در خصوص تعاونی مصرف کارکنان شرکت افزود: تعاونی مصرف شرکت صنایع خاک چینی ایران در حال انجام مراحل ثبتی خود است و تعاونی که قبلا در شهر مرند به نام خاک چینی و سهامدارن شکل گرفته است ارتباط مستقیمی با این شرکت نداشته و در نتیجه نحوه توزیع کالا در این تعاونی نیز در اختیار مدیران شرکت صنایع خاک چینی ایران نیست.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.