مراسم گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، با حضور پرسنل و مدیران شرکت صنایع خاک چینی ایران در محل نمازخانه کارخانه بلوک این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع خاک چینی ایران؛ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مرند در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد وخاطره امام  راحل (ره) درخصوص شخصیت جهانی حضرت امام (ره) و نهضت آن مرد بزرگ گفت: حضرت امام (ره) زنده کننده دوباره اسلام و احکام الهی بود.

حجت الاسلام امیرفاطمی ادامه داد: امروز همه افتخارات نظام اسلامی به برکت حیات طیبه‌ای است، که حضرت امام به وجود آورد و اکنون این زندگانی با سعادت در حال اوج گیری است و عظمت پیدا می‌کند.

وی به پیشرفت های به دست آمده در دوران بعد از انقلاب اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران از همان ابتدای شکل گیری تا به امروز، از میان آماج حملات دشمنان، راه خود را ادامه داده و به موفقیت های بزرگی رسیده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مرند در ادامه، امام خمینی (ره) را رهبری مردمی معرفی و تاکید کرد: انقلاب امام خمینی (ره) و به دنبال آن رهبری مقام معظم رهبری بر پایه مردم بوده است و هیچ فرقی بین فقیر و غنی، وزیر و کارگر ندارد؛ این در حالی است که دوران ستم شاهی دوران طلایی سرمایه داران بود.

حجت الاسلام امیر فاطمی افزود: امام در دوران زندگی خود ساده زیست و ساده نیز چشم از جهان فروبست.

اشتراک گذاری

تاریخ انتشار خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com