به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع خاک چینی ایران، منصور پورمهدی مدیر عامل این شرکت طی پیامی فر رارسیدن 22 بهمن ماه را به عموم مردم تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دهه مبارک فجر، تجلی حماسه ماندگار و الهام­بخشی ملتی است که صفحه­ای زرین در تاریخ حیات ایران عزیز گشود و شکوفه‌های روح­نواز و جان­بخش بهار انقلاب، مشام وفاداران راستین آزادی و عدالت را عطرآگین ساخت.

22 بهمن یادآور به ثمر رسیدن رشادت ها و جانفشانی مردم حق طلبی است که با عنایات خداوند سبحان و در سایه رهبری مدبرانه مقتدای خود حضرت امام خمینی (ره) پایه گذار انقلابی شگرف شدند که برکات آن همچنان پس از سالها نمایان و مشهود است.

امروز بر همه ماست که قدردان خون شهدا و راه متعالی آن بزرگمردان باشیم و تحت زعامت و ولایت رهبر فرزانه انقلاب مقام معظم رهبری با تلاش و کوشش در مسیر حرکت به سوی بالندگی ایران اسلامی گام برداشته و شاهد پیشرفت و تعالی بیش از پیش میهنمان باشیم .

با درود به روح باغبان کبیر لاله های سرو قامت انقلاب و جنگ تحمیلی، فرارسیدن 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به ملت غیور و فهیم ایران و خانواده بزرگ شرکت صنایع خاک چینی ایران تبریک و تهنیت عرض می نمایم و تداوم اقتدار ایران عزیز را در همه عرصه های داخلی و بین المللی از خداوند منان مسالت دارم.

اشتراک گذاری

تاریخ انتشار خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com