پیام مدیر عامل شرکت صنایع خاک چینی ایران به مناسبت 13 آبان

 

مدیر عامل شرکت صنایع خاک چینی ایران به مناسبت فرا رسیدن “سیزدهم آبان ماه”؛روز دانش آموز و مبارزه با استکبار جهانی پیامی صادر کرد.

منصور پورمهدی به مناسبت فرا رسیدن “سیزدهم آبان ماه”؛روز دانش آموز و مبارزه با استکبار جهانی پیامی صادر کرد که متن آن به شرح زیر است

۱۳ آبان ، یوم‌الله تجلی اراده و ایستادگی و مقاومت مقدس ملت در مصاف با استکبار جهانی است. گرامیداشت یاد و خاطره دانش‌آموزان و دانشجویان شهید و غیوری که به تأسی از معمار کبیر انقلاب اسلامی، امام خمینی (رحمه‌الله‌علیه) این روز را به یکی از ایام الله و روز‌های عزت، سربلندی و پایداری در مقابل استکبار تبدیل کردند.

امسال در حالی در آستانه گرامیداشت سالروز یوم‌الله ۱۳ آبان قرار داریم که جهان در تب و تاب حوادث خونین فلسطین است و همین موضوع نشان می‌دهد که ایران اسلامی باید با اقتدار همچنان به آرمان‌های خود در جهت استکبارستیزی و حمایت از مردم مظلوم در سراسر جهان خصوصاً مردم مظلوم فلسطین ادامه دهد.

اینک در روز‌هایی که گذشت شاهد جنایات بی‌رحمانه رژیم غاصب و اشغالگر صهیونیستی در نوار غزه و کشتار گسترده کودکان، زنان و انسان‌های بی‌پناه بودیم که قلب هر انسان آزاده و آزادی‌خواه را در گوشه گوشه جهان علیه این جنایات ددمنشانه به درد آورده است.

بدینوسیله با حضور گسترده خود در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان ماه، ضمن گرامیداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، حمایت خود را از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین با سر دادن شعار «مرگ بر اسرائیل» و مرگ بر آمریکا اعلام میکنیم.

 

اشتراک گذاری

تاریخ انتشار خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *